VOCEA TINERILOR CONTEAZA: Participa la Chestionarul privind Atitudinea Tinerilor fata de Droguri!

  • Luni, 18 Septembrie 2023
  • ONG
  • Publicat de
VOCEA TINERILOR CONTEAZA: Participa la Chestionarul privind Atitudinea Tinerilor fata de Droguri! VOCEA TINERILOR CONTEAZA: Participa la Chestionarul privind Atitudinea Tinerilor fata de Droguri!
Dragi tineri din judetul Gorj,

 

Noi credem cu tarie ca voi sunteti forta vietii noastre si ca puteti face o diferenta reala in comunitatea noastra. Astazi, va invitam sa va alaturati eforturilor noastre pentru a combate consumul de droguri in randul tinerilor prin participarea la Chestionarul Atitudinea Tinerilor referitor la Droguri.

 De ce sa participati? Pentru ca vocea voastra conteaza! Vrem sa aflam ce ganditi si simtiti cu privire la problema consumului de droguri si sa va oferim o platforma pentru a va exprima gandurile si opiniile.

 Link catre chestionar  https://forms.gle/bBmWENg6fwwGP3KN9

 Ai intrebari despre droguri?

 Ai idei despre cum sa prevenim mai eficient consumul de droguri in randul tinerilor?

 Vrei sa te asiguri ca parerea ta face diferenta in comunitatea noastra? Fiecare raspuns conteaza! Raspunsurile voastre vor contribui la dezvoltarea unor programe si resurse pentru educatie si prevenire. Nu exista raspunsuri "corecte" sau "gresite", doar opinii si experiente autentice.

 Hai sa construim impreuna o comunitate mai informata si sanatoasa. Completati chestionarul acum si fiti parte din schimbarea pe care o dorim pentru comunitatea noastra!

 Link catre chestionar  https://forms.gle/bBmWENg6fwwGP3KN9

Cum puteti contribui mai departe? Daca inca nu ati completat chestionarul sau cunoasteti pe cineva care ar dori sa participe, va incurajam sa impartasiti acest link: [Link la chestionar  https://forms.gle/bBmWENg6fwwGP3KN9 ]

 Multumim ca va implicati si ca va exprimati sincer! Fiecare voce conteaza!  #FaraDroguri #PlatformaWebFaraDroguri